Hakkımda

Merhabalar, ben 1988 Ankara doğumluyum. 2011 yazında Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun oldum. Daha sonra Amerika’nın Boston şehrine yerleştim ve çeşitli şirketlerde yazılım mühendisi olarak çalıştım. Şu anda Salesforce’da Java ile yüksek performanslı web uygulamaları geliştiriyorum.

Sitede genellikle Java platformu, programlama ve Linux üzerine yazılar yazıp paylaşmaya çalışıyorum. Bunların dışında popüler bilim, astronomi, tarih ve futbolla ilgileniyorum.

İletişim için:
LinkedIn

Share

9 Replies to “Hakkımda”

  1. Elinize sağlık site çok kaliteli ve sadece bilgi paylaşım amaçlı açılmış, günümüzde böyle siteleri bulmak zor, işallah yazılarınıza devam edersiniz, siteyi sık kullanılanlara ekledim bile 🙂

  2. @salih camurcu
    Is hayatina .Net ile basladim ama ondan once aslinda pek .Net tecrubem yoktu. Ilk firsatta Java dunyasina geri donmek icin firsat kolluyordum 🙂 Sebebine gelince Java ve acik kaynak teknolojilerin yazilimcilara daha fazla ozgurluk sundugunu dusunuyorum.

  3. Merhabalar,
    Yazılarınızın birçoğunu beğenerek okudum,emeğinize sağlık.Bana çok faydası dokundu.
    Ben sizin kadar tecrübeli olmasamda biraz Java SE biliyorum sayılır 🙂 ve cevabını bulamadığım bir sorum var,acaba rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın