İçeriği atlamak için "Enter"'a basın

Hakkımda

Merhabalar, ben 1988 Ankara doğumluyum. 2011 yazında Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun oldum. Daha sonra Amerika’nın Boston şehrine yerleştim ve çeşitli şirketlerde yazılım mühendisi olarak çalıştım. Şu anda Salesforce’da Java ile yüksek performanslı web uygulamaları geliştiriyorum.

Sitede genellikle Java platformu, programlama ve Linux üzerine yazılar yazıp paylaşmaya çalışıyorum. Bunların dışında popüler bilim, astronomi, tarih ve futbolla ilgileniyorum.

İletişim için:

Twitter
LinkedIn

Share

10 Comments

 1. Hakan Müştak
  Hakan Müştak Mart 29, 2011

  Siteni tesadüfen gördüm/buldum. Yazacak çok şey olsa da özetle “Eline, koluna, aklına sağlık”…

 2. Fikret
  Fikret Ocak 30, 2012

  Elinize sağlık site çok kaliteli ve sadece bilgi paylaşım amaçlı açılmış, günümüzde böyle siteleri bulmak zor, işallah yazılarınıza devam edersiniz, siteyi sık kullanılanlara ekledim bile 🙂

 3. Ders Arşivi
  Ders Arşivi Eylül 10, 2013

  Sitedeki makaleler için teşekkür ederim sağolun

 4. seckintozlu
  seckintozlu Ocak 2, 2015

  @salih camurcu
  Is hayatina .Net ile basladim ama ondan once aslinda pek .Net tecrubem yoktu. Ilk firsatta Java dunyasina geri donmek icin firsat kolluyordum 🙂 Sebebine gelince Java ve acik kaynak teknolojilerin yazilimcilara daha fazla ozgurluk sundugunu dusunuyorum.

 5. Onur Işık
  Onur Işık Mayıs 23, 2016

  Merhabalar,
  Yazılarınızın birçoğunu beğenerek okudum,emeğinize sağlık.Bana çok faydası dokundu.
  Ben sizin kadar tecrübeli olmasamda biraz Java SE biliyorum sayılır 🙂 ve cevabını bulamadığım bir sorum var,acaba rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz?

 6. Bünyamin
  Bünyamin Aralık 1, 2016

  Emeğinize sağlık böyle kıymetli, meslek sırrı kapsamına girecek bilgileri cömertce paylaştığınız için sizi kutlarım

 7. Fatih Menteşe
  Fatih Menteşe Kasım 8, 2022

  Makaleler için çok teşekkür ederim. İşleriniz yoğun olabilir belki fakat yazmayı bırakmazsanız da sevinirim. Özellikle yazılımda böyle derin konuları anlatan Türkçe kaynak bulmak çok zor. Türkiyedeki yazılımcılar için çok güzel bir kaynak niteliğinde. Allah razı olsun…

Bir Cevap Yazın